Series
Ratings
223
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 4.0
MR. BRAINRated ★ 3.0