Series
Ratings
151
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
New NonstopRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0