Series
Ratings
145- Shop of the LampRated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0