Series
Ratings
43
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Women of the SunRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 5.0