Series
Ratings
236- How To Make It In AmericaRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0- BallardRated ★ 3.5
BoschRated ★ 4.0- Bosch: Legacy Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- House of CardsRated ★ 2.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
The Crowded RoomRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5- Zero DayRated ★ 4.0
- Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0- The SinnerRated ★ 3.0
- Cross Season 1Rated ★ 3.0
- Bosch: Legacy Season 2Rated ★ 3.5
Bosch: Legacy Season 1Rated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0- 1122 Ii FufuRated ★ 4.0