Series
Ratings
54
Initial D: Fifth StageRated ★ 4.0
Initial D: Final StageRated ★ 5.0
Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.0
Initial D: Fourth StageRated ★ 4.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
Initial D: Second StageRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0