Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
Collateral BeautyRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5- Unlocking SherlockRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0