Series
Ratings
83
Why Women KillRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 3.5- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0