Movies
Ratings
136
ElysiumRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0