Movies
Ratings
135
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
The Blue LightRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.5