Movies
Ratings
192
American SniperRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 2.0
TakersRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0- Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0