Series
Ratings
44
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Scarlet HeartRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0