Movies
Ratings
698- The UglyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5- Believer 2Rated ★ 1.0
Hot BloodedRated ★ 2.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0- Officer Black BeltRated ★ 2.0
- Believer: extended cutRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.5

Better DaysRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5