Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0