Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5- Moonlight MystiqueRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0