Movies
Ratings
239
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5