Movies
Ratings
534
HuntRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0