Series
Ratings
221- The DinosaursRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0- ShōgunRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Dept. QRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 4.0