Titles you rated
The WolverineRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0