Movies
Ratings
43
The MaskRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 5.0