Series
Ratings
20
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- To the MoonRated ★ 3.0
- Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Over The TopRated ★ 3.0
- Zombie Trip 2:Looking for a fighterRated ★ 2.0
- Zombie Trip:Looking for a fighterRated ★ 3.0
- MBTI InsideRated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dokgo RewindRated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0- Fight ClubRated ★ 3.0
- AccompliceRated ★ 3.0
- Money GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0