Series
Ratings
78- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- The Orbital ChildrenRated ★ 2.5
- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 3.5
WORKING'!!Rated ★ 3.0
Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
AjinRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 2.0
Angel Beats!Rated ★ 2.0
WORKING!!!Rated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5