Series
Ratings
123
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0- Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5- My NameRated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5
Money Heist Season 5Rated ★ 3.0- Marvel's The DefendersRated ★ 3.5