Series
Ratings
20
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.5
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Delicious GuysRated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0