Series
Ratings
62- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- 1899Rated ★ 2.5
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
- Locke & KeyRated ★ 2.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
- Ms. MarvelRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5- Pieces of HerRated ★ 3.0
- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 0.5
- HildaRated ★ 4.5
- HildaRated ★ 4.5
- The Silent SeaRated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Love, VictorRated ★ 3.0
Locke & Key Season 2Rated ★ 2.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 2.5