Movies
Ratings
30
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0