Titles you rated
The TranslatorsRated ★ 4.0
White BirdRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0- BargainRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0