Movies
Ratings
773
Day of the DeadRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans - Urdr Hunt: Path of the Little ChallengerRated ★ 2.0
YukikazeRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- The Shadow In My EyeRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5- The Six Triple EightRated ★ 3.5
A Conviction of MarriageRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.5
Anokowa Dare?Rated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 2.5