Movies
Ratings
70- High SocietyRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
MotherRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0