Movies
Ratings
870
The Devil's OwnRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The AccusedRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0- The Wrecking CrewRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
That Awkward MomentRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Seven Days' WarRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
DobermannRated ★ 3.5
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.0
Always at The CarlyleRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 4.0