Series
Ratings
312- The Killer's Shopping ListRated ★ 3.0
- Land of TanabataRated ★ 2.5
- ShōgunRated ★ 2.5
- Make My DayRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0- Wave MakersRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 3.0
- timelesz project -AUDITION-Rated ★ 2.5
- Romance in the HouseRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0- AdolescenceRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- Copycat KillerRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
- Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0