Movies
Ratings
766- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Love UntangledRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0