Movies
Ratings
166
Now You See MeRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 1.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Out of SightRated ★ 1.0
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5- The Human ScaleRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5