Series
Ratings
19
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 0.5
ForeverRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 0.5