Movies
Ratings
539
Frozen IIRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The MegRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5