Movies
Ratings
162
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
The ScamRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0