Series
Ratings
10
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
- Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 4.5