Titles you rated
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5