Movies
Ratings
1032
Crazy RomanceRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5- Murder MysteryRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The In-LawsRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Thanks for SharingRated ★ 3.0
Miss You AlreadyRated ★ 5.0
The VoicesRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.5
ShineRated ★ 4.0