Titles you rated
Blood and BonesRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Your LetterRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0- When This Summer is OverRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 2.0- Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
If You Were MeRated ★ 2.0- What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
- Flowers and TreesRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- JAURIM, The WonderlandRated ★ 2.5
El TopoRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 3.5