Movies
Ratings
141
ParasiteRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5