Titles you rated
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Family PlanRated ★ 2.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5