Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HuntRated ★ 1.5- 20th Century GirlRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Deep End of the OceanRated ★ 4.5- The Adam ProjectRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0- KateRated ★ 1.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5