Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5