Series
Ratings
153
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0