Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0