Movies
Ratings
788
Three… ExtremesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0