Movies
Ratings
155
ExitRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0- The HospiceRated ★ 5.0

The ChaserRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 1.0
BluebeardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0- ForgottenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 2.5