Movies
Ratings
431
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 3.0
- SiratRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5- Train DreamsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0