Movies
Ratings
18
The ShamelessRated ★ 5.0- Me + HerRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5